بهترین کرم دور چشم 30 تا 40 سال

خلاصه

ویژگی بهترین کرم دور چشم برای 30 تا 40 سال، ترکیبات و راهنمای انتخاب بهترین کرم دور چشم برای رفع چین و چروک، پف دور چشم، تیرگی زیر چشم برای انواع پوست

۱۴۰۲ سه شنبه ۱۶ آبان
611بازدید
بهترین کرم دور چشم 30 تا 40 سال

کرم دور چشم چیست؟

کرم دور چشم، از انواع کرم هایی هستند که به طور خاص برای پوست دور چشم ما ساخته شده اند. پوست دور چشم نسبت به مناطق دیگر صورت، ظریف تر و حساس تر می باشد. بنابراین نوع کرم و محافظت از آن نیز متفاوت است. کرم دور چشم با توجه به ترکیبات آن از پوست دور چشم ما در مقابل آفتاب و عوامل محیطی محافظت و آن را آبرسانی خواهد کرد. 

چرا باید از پوست دور چشم خود محافظت کنیم؟

پوست دور چشم از صبح تا شب تحت تاثیر حرکات ریز و درشت صورت ما قرار می گیرد. بنابراین به مراقبت های ویژه نیاز دارد.
همچنین هرگونه اختلال در سبک زندگی ما می تواند ابتدا روی پوست دور چشم ما تاثیر بگذارد.
پوست دور چشم ممکن است پف کند، از نواحی دیگر تیره تر باشد، زودتر از بقیه نقاط چروک می شود، زودتر خستگی را نمایان می کند و به طور کلی آسیب پذیری بیشتری دارد.
استفاده از کرم دور چشم می تواند از بروز مشکلات دور چشم پیشگیری کرده و پوست دور چشم را آبرسانی و مرطوب نگه دارد.

چطور کرم دور چشم خود را انتخاب کنیم؟

کرم دور چشم

فقط کافی است از فرمول هایی استفاده کنید که مناسب پوست شما باشند.
اگر پوست شما چرب است، از کرم دور چشم فاقد چربی استفاده کنید. اگر خشک یا حساس است از کرم دور چشم آبرسان بهره بگیرید و اگر پوست شما مختلط است می توانید کرم هایی را انتخاب کنید که هم برای پوست چرب و هم برای پوست خشک مناسب هستند. می توانید با بررسی کردن پوست خود، درصد چربی بیشتر یا کمتر را تشخیص داده و انتخاب را برای خودتان آسان تر کنید.

بهترین محصولات مراقبت از دور چشم

آیا افراد زیر 30 سال باید از کرم دور چشم استفاده کنند؟

بیشتر افراد، برای استفاده از کرم دور چشم تا سی سالگی صبر می کنند. اما این مختص به سن سی سالگی نیست. هر زمان که چین و چروک های ریز دور چشم ما نمایان شد می بایست از کرم دور چشم استفاده کنیم.
حتی می توانیم برای پیشگیری و جلوگیری از ایجاد چین و چروک نیز از کرم دور چشم قبل از سی سالگی و قبل از اینکه چین و چروک نمایان شود از آن استفاده کنیم.
به هر حال اگر مشکلی در اطراف دور چشم خود دارید، از جمله پف دور چشم، چین و چروک، تیرگی و از این قبیل مشکلات می توانید بدون توجه به سنی که دارید از کرم دور چشم استفاده کنید.

ویژگی های بهترین کرم دور چشم برای 30 تا 40 سال

کرم دور چشم 30 سال

یک کرم دور چشم خوب می بایست ویژگی هایی داشته باشد که از پوست دور چشم به خوبی محافظت کرده و مشکلات آن را برطرف کرده و یا از بروز آنها پیشگیری کند. به همین دلیل است که این محصول بهتر است در روتین پوستی ساده ما قرار بگیرد. در ادامه برخی از این ویژگی ها را نام می بریم.

مشکل پوست را هدف قرار دهد

انتظار می رود کرم دور چشم اول از همه توانایی برطرف کردن مشکلات پوستی ما را برطرف کند. که در این راستا می بایست بسته بندی روی محصولات را با دقت بخوانید که از اهداف آن کرم اطلاع پیدا کنید.

ترکیبات گیاهی

به علت اینکه پوست دور چشم ما حساس و ظریف است، بهتر است از مدل های ملایم تر این محصول که ترکیبات گیاهی دارند استفاده کنیم. نه فقط برای دور چشم، بلکه برای تمام محصولات پوستی، استفاده از ترکیبات گیاهی برای پوست ملایم تر و بهتر است. 

همچنین بخوانید درباره: ماسک پاک کننده صورت خانگی

فاقد سولفات و پارابن

پارابن علاوه بر اینکه برای خانم ها بسیار مضر است، نگهدارنده ای شیمیایی محسوب می شود که استفاده دور چشم بیش از حد خشن است.

حاوی ویتامین C باشد

ویتامین C خیلی از مشکلات پوست ما را برطرف می کند. آبرسانی، جوانسازی، رفع تیرگی و پف چشم از خواص ویتامین C می باشد.

بافت نرم

کرم دور چشم می بایست دارای بافت نرم و روان باشد. تا به راحتی و بدون نیاز به فشار آوردن روی پوست نشسته و جذب پوست شود.

مغذی باشد

برای تغذیه کردن دور چشم و پوست صورت می توانید از روش های خانگی نیز استفاده کنید. کلاژن سازی پوست در خانه، اگر به طور منظم انجام شود، اثربخش خواهد بود. یک کرم مغذی علاوه بر برطرف کردن مشکلات پوست، به تغذیه پوست می پردازد و نیازهای پوست را برآورده می کند. علاوه بر برطرف کردن و پیشگیری از مشکلات پوستی، کرم دور چشمی بهتر است که پوست دور چشم ما را تغذیه کند. از کرم دور چشمی استفاده کنیم که سرشار از مواد مغذی برای پوست ما هستند تا از حداکثر فواید کرم استفاده کنیم.

معرفی بهترین کرم دور چشم برای 30 تا 45 سالگی

یکی از بهترین کرم های دور چشم برای سن سی تا چهل و پنج سالگی، کرم دور چشم باله آ می باشد این کرم حاوی مواد طبیعی و ماده باارزش Q10 می باشد. دارای بافت نرم و از ایجاد چین و چروک جلوگیری می کند.

بهترین کرم دور چشم 30 تا 40 سال