اسپری بدن ضد حساسیت باله آ

اسپری بدن ضد حساسیت باله آ با ماندگاری 24 ساعته و ترکیبات آرامبخش و مرطوب‌کننده، رایحه نارگیل و آلوئه‌ورا، بدون الکل، آلومینیوم، رنگهای مصنوعی، وگان و بدون تست حیوانی است.

برند: باله آ
کد:
به زودی

اسپری بدن ضد حساسیت باله آ

محصولات اسپری بدن ضد حساسیت عمدتاً به منظور کاهش تأثیرات حساسیت پوستی و جلوگیری از واکنش‌های آلرژیک در برابر عوامل خارجی مورد استفاده قرار می‌گیرند. اسپری ضد حساسیت باله آ شامل ترکیباتی است که به عنوان آرامبخش و مرطوب‌کننده عمل کرده و از تحریک‌ها و آلرژن‌های پوستی محافظت می‌کند.

ویژگی های اسپری بدن ضد حساسیت باله آ

1. رایحه نارگیل

استفاده از نارگیل در اسپری بدن ضد حساسیت باله آ به دلیل ویژگی‌های مرطوب‌کننده و ضد التهابی آن است. روغن نارگیل می‌تواند به حفظ رطوبت پوست کمک کرده و در کاهش خشکی و ترشحات پوستی مؤثر باشد. همچنین، خواص ضد التهابی نارگیل ممکن است به کاهش تحریک و التهاب پوست کمک کند.

2. ترکیبات آلوئه‌ورا

این گیاه دارای خواص ضد التهابی و مرطوب‌کننده است و ممکن است به کاهش تحریک و التهاب پوست کمک کند.

3. مناسب انواع پوست

این محصول برای کسانی که پوست حساسی دارند طراحی شده است. اما دیگران نیز می توانند از این اسپری استفاده کنند و هیچ گونه محدودیتی ندارد.

4. وگان

این محصول بدون الکل، آلومینیوم، رنگ، ذرات نانو، پارابن، پارافین و هر گونه روغن معدنی بوده و کاملاً وگان می باشد.

5. بدون تست حیوانی

برای ساخت این محصول به هیچ حیوانی آسیب نرسیده. هیچ گونه مواد حیوانی در آن وجود ندارد و تست حیوانی انجام نشده است.

6. ماندگاری 24 ساعته

اسپری دئودورانت با ماندگاری 24 ساعته دارای مزایایی مانند ماندگاری طولانی، کنترل بو و تعریق بالا است. این اسپری حداقل تا 24 ساعت پس از استفاده، تاثیر ضدبویایی و ضدتعریق را حفظ می‌کند.

طرز استفاده

قبل از استفاده خوب تکان دهید و از فاصله 15 سانتی زیر بغل اسپری کنید، در صورت دلخواه می توانید روی پوست بدن نیز اسپری کنید.

ناحیه قابل استفاده:
کل بدن
رایحه:
گل رز وحشی و شکوفه پودری گل یاس
مقدار:
200 میلی لیتر
ویژگی:
ضد تعریق
مناسب پوست:
انواع پوست
افزودن نظر
محصولات مشابه