تونر آبرسان باله آ

تونر آبرسان باله آ برای درخشندگی و مرطوب‌سازی پوست طراحی شده است. این تونر، بدون عطر و مواد مصنوعی، از رادیکال‌های آزاد و آلودگی محافظت کرده و خطوط ریز را کاهش می‌دهد. فرمول با پانتنول و گلیسرین، پوست را تا 24 ساعت مرطوب نگه می‌دارد و باعث درخشش و یکنواختی پوست می شود.

تعداد:
قیمت:
25% 684,720
513,540
تومان
افزودن به سبد خرید
`به زودی
موجود شد به من اطلاع بده

تونر آبرسان باله آ

تونر آبرسان باله آ، با 2% ویتامین C و 1% پانتنول و 10% Skin-Moist Complex فراهم شده است. این تونر، بافت پوست را بهبود بخشیده و به آن یک درخشندگی ظریف می‌بخشد. بدون عطر و با فرمولی خالی از میکروپلاستیک و پلیمرهای کاملاً مصنوعی می‌باشد.

تونر آبرسان باله آ با استفاده از مواد مرکب و بهینه شده برای نیازهای پوست، مراقبت کارآمدی ارائه می‌دهد. مجموعه DUO VITAMIN C COMPLEXساخته شده از اسید اتیل آسکوربیک و آسکوربیل گلوکوزید - دارای اثرات آنتی‌اکسیدانی و روشن‌کنندگی بر پوست است و به سنتز کلاژن تحریک می‌کند.

پانتنول اثر آرامش‌بخشی دارد و گلیسرین تعادل رطوبت پوست را حمایت می‌کند.

فرمول با 10% مواد آبرسانی شامل 1% پانتنول، 3% بتائین، 2.9% گلیسرین و 3.1% مرطوب‌کننده - پوست را با رطوبت گسترده‌ای تأمین می‌کند.

این تونر باعث درخشندگی و یکنواختی پوست می‌شود و به مدت 24 ساعت رطوبت پوست را فراهم می‌کند. همچنین، در برابر رادیکال‌های آزاد و آلودگی ها از پوست محافظت کرده و خطوط ریز را کاهش می‌دهد.

مزیت تونر آبرسان باله آ

حاوی 2% ویتامین C و 1% پانتنول

با 10% ترکیبات آبرسان

تعادل‌ رطوبت پوست

بهبود بافت پوست

افزایش درخشندگی پوست

بدون عطر

بدون میکروپلاستیک و پلیمرهای کاملاً مصنوعی

حاوی آنتی اکسیدان برای پوست

روشن کننده

کلاژن ساز

محافظت در برابر آلودگی هوا

کاهش چین و چروک

حفظ 24 رطوبت پوست

فرمول بدون میکروپلاستیک و پلیمرهای کاملاً مصنوعی

  4.0 - 5.0 :ph

طرز استفاده

قبل استفاده از این تونر، ابتدا صورت خود را بشویید و پد پنبه ای را به مقدار مناسبی از تونر آغشته کنید و به پوست خود را از آلودگی ها پاک کنید. روزی دوبار صبح و شب از این تونر استفاده کنید. 

مناسب پوست:
انواع پوست
حاوی:
گلیسرین
ویژگی:
مرطوب کننده
مقدار:
100 میلی لیتر
سایر توضیحات:
بدون چربی، بدون پارابن، بدون الکل، بدون عطر
افزودن نظر
محصولات مشابه