کپسول آبرسان پوست باله آ

کنسانتره آبرسان Balea با مواد فعال حاوی اسید هیالورونیک، رطوبت فوق‌العاده‌ای به پوست می‌بخشد و چین و چروک‌های سطحی را به‌طور قابل توجهی کاهش می‌دهد. با تحریک تولید اسید هیالورونیک توسط مجموعه مواد فعال، این کنسانتره فرآیند بازسازی پوست را تقویت کرده و با جذب آب، پوست را از داخل حجیم می کند. این محصول به پوست نرمی، تازگی، و جوانی می‌بخشد.

برند: باله آ
کد: 4066447245516
تعداد:
قیمت:
40% 227,500
136,500
تومان
افزودن به سبد خرید
`به زودی
موجود شد به من اطلاع بده

کپسول آبرسان پوست باله آ

کپسول کنسانتره آبرسان باله آ، رطوبت شدیدی را به پوست می رساند و چین و چروک سطحی را کاهش می دهد. علاوه بر این، با استفاده از این کپسول آب در پوست جذب شده و به حجیم شدن پوست از داخل و پر شدن چین و چروک ها کمک می کند. هدف از طراحی این محصول داشتن پوستی صاف، شاداب و همچنین نرم و لطیف است.

کنسانتره آبرسان Balea با فراهم کردن رطوبت شدید و کاهش چین و چروک‌، برای شما تجربه پوستی تازه و جوان ایجاد می‌کند. مجموعه مواد فعال با اسید هیالورونیک، به سنتز اسید هیالورونیک پوست انرژی می‌بخشد و فرآیند بازسازی را تقویت می‌کند. این مواد فعال همچنین آب را در پوست حبس کرده و به پوست کمک می‌کند تا از داخل ترمیم شود.

ویژگی های کپسول کنسانتره آبرسان باله آ

کاهش چین و چروک ناشی از خشکی

فراهم کردن رطوبت پوست

حاوی عصاره جلبک و روغن زیتون

بازسازی پوست به وسیله روغن زیتون

پوستی نرم و انعطاف پذیر

حاوی مواد فعال با اسید هیالورونیک

شادابی پوست

طرز استفاده

درپوش کپسول را بچرخانید تا از کپسول جدا شود. مایع داخل آن را با نوک انگشتان خود به صورت، گردن و دکلته بمالید( توجه داشته باشید که صورت شما در این مرحله می بایست شسته و خشک شده باشد) به آرامی ماساژ دهید.

استفاده منظم (صبح و عصر) توصیه می‌شود. بعد از باز کردن هر کپسول فقط یک بار می توانید از آن استفاده کنید.

مناسب پوست:
انواع پوست
حاوی:
اسید هیالورونیک
ویژگی:
آبرسان
مقدار:
7 عدد
سایر توضیحات:
چین و چروک و خطوط ریز را کاهش می دهد , پوست را صاف و ابریشمی میکند
افزودن نظر
محصولات مشابه