پک خمیر دندان خانواده

چهار عدد خمیر دندان برای همه افراد خانواده

پک خمیر دندان خانواده

پک خمیر دندان خانواده شامل چهار عدد خمیر دندان است که برای صرفه جویی در هزینه، قیمت مناسب تر و کمتری برای این خمیر دندان ها در نظر گرفته شده است. این پک شامل خمیر دندان ضد حساسیت، خمیر دندان سفید کننده، خمیر دندان بدون فلوراید، خمیر دندان کودک بدون فلوراید و یک عدد جاسوییچی بوفی به عنوان هدیه از طرف مجموعه بانی آنلاین می باشد.

خمیردندان ضد حساسیت

دندان حساس، دندانی است که به مینای آن آسیب وارد شده برای همین در مقابل گرما و سرما درد می گیرد. برای کمتر شدن این درد و همچنین برای کند شدن روند پوسیدگی دندان بهتر است از خمیر دندان ضد حساسیت طبیعی استفاده کنید.

خمیردندان سفید کننده

استفاده از این خمیر دندان به مرور زمان باعث روشن تر شدن و درخشان تر شدن رنگ دندان ها می شود. در واقع رنگ دندان شما را یک درجه روشن تر می کند. خمیر دندان سفید کننده طبیعی از مواد فرسایشی خشن برای سفید کردن دندان ها استفاده نمی کند. به صورت آهسته و ملایم عمل سفیدکنندگی انجام می گیرد.

خمیردندان بدون فلوراید

به طور کلی پزشکان وجود فلوراید در خمیر دندان را برای عمر طولانی دندان ها موثر می دانند. اما در مواردی که آلرژی و حساسیت به این ماده مشاهده شود، بیش از حد فلوراید مصرف شود و یا خمیر دندان بلعیده شود، می بایست از خمیر دندان بدون فلوراید استفاده کرد.  

خمیردندان کودک بدون فلوراید

خمیر دندان کودک بدون فلوراید، مناسب برای کودکان 2 تا 6 سال، حاوی پروتئین شیر و قابل بلعیدن است. مناسب برای آموزش مسواک زدن به کودکان. این خمیر دندان حاوی طعم دهنده طبیعی موز و نگدارنده طبیعی است. شکل ظاهری خمیر دندان کودک بدون فلوراید ژله ای و زرد رنگ می باشد. این خمیر دندان به رشد دندان های دائمی وتقویت آنها کمک می کند.

افزودن نظر