خمیردندان مانترا

بدون فلوراید، ضد پوسیدگی و ضد جرم

قیمت:
10% 57,900
52,110
تومان
تعداد:
افزودن به سبد خرید
`به زودی
موجود شد به من اطلاع بده

خمیر دندان بدون فلوراید مانترا

اگرچه که دهه‌هاست، فلوراید به عنوان اصلی ترین ماده در ترکیب خمیردندان ها در مبارزه با پوسیدگی دندان به کار گرفته میشود، با وجود این، بسیاری از افراد به دلایل مختلفی ترجیح میدهند که خمیر دندان بدون فلوراید برای خود یا فرزندانشان استفاده کنند. چنین انتخابی اغلب به خاطر خطرات بالقوه فلوراید صورت میگیرد. یکی از این خطرات فلوئوروزیس دندانی است، به این صورت که اگر کودکان بیش از حد فلوراید دریافت کنند ممکن است در معرض خطر ابتلا به فلوروزیس دندان قرار بگیرند که به صورت لکه های سفید و قهوه ای روی دندان ظاهر میشود. علاوه بر این آلرژی به فلوراید هم اگرچه نادر است، اما ممکن است به صورت تورم لب یا بثورات پوستی در اطراف دهان ظاهر شود و افراد را دچار ناراحتی نماید.

مواد تشکیل دهنده خمیردندان بدون فلوراید مانترا

خمیردندان بدون فلوراید آلفادنت ساخته شده از گلیسیرین گیاهی، سوربیتول طبیعی و منتول است و فاقد گلوتن و تریکلوزان نیز میباشدو به جای پارابن که یک ماده نگهدارنده شیمیایی است از الفاپاینن استفاده شده است. آلفاپاینن یک نگهدارنده طبیعب است که از صمغ درخت بنه یا پسته وحشی بدست می آید.

کشور سازنده:
ایران
فلوراید:
ندارد
طعم دهنده:
نعنا
فاقد:
پارابن، تری کلوزان، گلوتن
ویژگی:
ضد جرم، ضد پوسیدگی دندان، ضد باکتری و پلاک
حاوی:
مواد طبیعی
فاطمه بانی
۱۴۰۲/۲/۵ ۱۸:۱۸

برای من که از خمیردندان های بدون فلوراید استفاده می کنم یک تست عالی بود،از بانی آنلاین برای این محصولات فوق العاده و فراهم کردن بستری برای خرید محصولات گیاهی و طبیعی سپاسگزارم.

مدیر ۱۴۰۲/۲/۲۲ ۱:۴۴
رضایت شما افتخار ماست انشاالله به زودی محصولات طبیعی بیشتری به سایت اضافه خواهد شد
افزودن نظر
محصولات مشابه