خمیر دندان آلفادنت ضد حساسیت

بهترین خمیر دندان ضد حساسیت ایرانی برای دندان حساس و آسیب دیده

بهترین خمیردندان ضد حساسیت ایرانی

متاسفانه، این روزها بسیاری از افراد از عوارض ناشی از دندان‌های حساس رنج می‌برند. مطالعه ای که در سال 2013 انجام شد نشان داد که حدودا از هر هشت نفر آمریکایی یک نفر از این بیماری رنج میبرد. میزان شدت حساسیت دندان ها در افراد متفاوت بوده و میتواند دردی خفیف یا شدید را ایجاد نماید. از سویی دیگر به گفته انجمن دندانپزشکی آمریکا، به خاطر هورمون‌های زنانه که باعث جریان خون بیشتر در لثه‌ها می‌شوند، زنان بیش از مردان در معرض حساسیت دندانی قرار دارند.

با توجه به دلیل ایجاد حساسیت دندان ها، راه های مختلفی برای کاهش آن وجود دارد اما یکی از روش های رایج بهبود این حساسیت ها استفاده از خمیردندان های مخصوص میباشد که دارای دو ماده خاص به نام نیترات پتاسیم و فلوراید قلع هستند.  خمیردندان‌های حاوی نیترات پتاسیم، اعصاب داخل دندان‌ها را تسکین داده و از ارسال سیگنال‌های درد ناشی از محرک‌ها، مانند هوای سرد یا قهوه داغ، جلوگیری می‌کنند. از سوی دیگر، خمیردندان‌های حاوی فلوراید قلع نیز مانند یک سپر محافظ برای محافظت از بخش داخلی دندان به نام عاج عمل میکنند.

بهترین خمیردندان طبیعی ضد حساسیت ایرانی

دندان حساس، دندانی است که در مقابل گرما و سرما تیر کشیده و درد می گیرد. این اتفاق ممکن است در هنگام خوردن و آشامیدن یا حتی در معرض قرار گرفتن باد سرد و گرم نیز تجربه شود. برای مشخص شدن علت حساس شدن دندان می بایست به پزشک مراجعه کرد. ولی علت عمده آن، آسیب دیدن مینای دندان و یا حساسیت بیش از حد عاج دندان است. اگر شما، این مشکل را در فاصله زمانی های کوتاه حس می کنید، می بایست از خمیردندان ضد حساسیت استفاده کنید. تا تجربه درد ناشی از دندان درد شما کمتر شود. استفاده از خمیردندان طبیعی ضد حساسیت آلفادنت باعث تقویت مینای دندان شما شده و از بروز چنین مشکلی پیشگیری می کند. در این خمیر دندان از هیدروکسی آپاتیت که نوعی کلسیم طبیعی است استفاده شده است که ساختاری شبیه به ساختار استخوان دارد و از آن در درمان پوکی استخوان استفاده می شود و جهت ترمیم مینای آسیب دیده دندان های حساس در این خمیر دندان استفاده می شودو در کنار آن ازسدیم فلوراید جهت ایجاد لایه محافظ برروی مینا دندان استفاده شده است

ویژگی بهترین خمیردندان ضد حساسیت ایرانی آلفادنت

فلوراید یکی از مواد اصلی برای تقویت مینای دندان است و وجود چنین ماده ای برای دندان های حساس و شست و شوی این نوع دندان ها ضروری است. زینک سیترات به منظور خاصیت ضد التهابی، ضد میکروبی و جلوگیری از تشکیل پلاک دندان در خمیردندان سنستیو به کار گرفته شده است. استفاده از سیترات پتاسیم در خمیردندان ضد حساسیت، بسیار موثر بوده و حساسیت بیش از حد عاج دندان را کاهش می دهد. هیدروکسی آپاتیت نیز جهت ترمیم و درمان مینای دندان استفاده شده است.

 

خمیر دندان سفید کننده آلفادنت نیز از دیگر محصولات این برند می باشد. با اینکه از مواد طبیعی ساخته شده بسیار قوی بوده و لکه و زردی را به طور موثر از بین می برد.

خمیر دندان سفید کننده

کشور سازنده:
ایران
فلوراید:
دارد
طعم دهنده:
نعنا
فاقد:
پارابن، تری کلوزان، گلوتن
ویژگی:
ضد حساسیت
مناسب:
بزرگسالان
حاوی:
مواد طبیعی
مقدار:
110 گرم
سمیه شیرآسب
۱۴۰۱/۱۲/۲۴ ۱۴:۴۸

من استفاده کردم و دندان حساس داشتم و خیلی راضیم

حامد صادقی
۱۴۰۲/۲/۲۷ ۱۴:۵۵

ممنونم از محصول خوبتون من هر روز ازش استفاده می کنم و راضیم

علی مجاهدی
۱۴۰۲/۲/۲۷ ۱۴:۵۹

خیلی عالیه ممنونم از محصول خوبتون

علی مجاهدی
۱۴۰۲/۲/۲۷ ۱۴:۵۹

من استفاده کردم واقعا عالیییییییییییییییییییییییییی

پریسا
۱۴۰۲/۳/۷ ۱۱:۴۹

مصرف هر روزش مشکلی نداره؟

افزودن نظر
محصولات مشابه